Happy Cadılar Bayramı – #Linky ile #Linky ile #Wordlesswedneson

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Cadılar Bayramı 31 Ekim’de, bu yıl Cumartesi günü düşüyor. Banliyö Chicago Town hile veya tedavi saatleri saat 15: 00-17: 00 arasında – tam dört saattir. Çocuklarım için (9, 8, 6 ve 4 yaş), dört saat uzun bir zamandır ve küçük bacaklarının tüm zamana devam edeceğinden şüpheliyim.

Cadılar Bayramı’ndan sonra çocuklarımıza Candy’nin neden onlar için kötü olduğunu açıklıyoruz ve günde bir veya iki parça ile sınırlandırıyoruz. Şükran Günü ile kalan tüm Cadılar Bayramı şekerini bir kaseye bir araya getirdik. Artık şeker, çocuklarımızın onlardan beklenenlerin ötesine geçtiklerinde ödül olarak kullanılır. Şeker ve ameliyat atıştırmalıkları evimizde özel ikramlardır ve tatiller ve doğum günleri gibi özel günler için ayrılmıştır.

Tatillerde çocuklarınıza sağlıklı beslenme hakkında nasıl öğretiyorsunuz? Çocuklarınızın Cadılar Bayramı’nda ne kadar şeker yemesine izin veriyorsunuz? Cadılar Bayramı için mi giyiniyorsunuz yoksa sadece çocuklarınız mı? Burada Healthy Moms dergisinde tüm okuyucularımıza mutlu ve güvenli bir Cadılar Bayramı diliyoruz.

Bu hafta için #Wordlesswednesday yayınımız. Healthy Moms dergisinin her hafta bağlantı kurduğu bu müthiş blogları ziyaret edin.

Bu #bloghop kuralları

Blogunuzu kontrol edebilmem için bana bir yorum bırakın.

Bağlantınızı bırakmak için Talbertzoo.com adresini ziyaret edin.

Bağlanan diğer blogları ziyaret edin.

[inlinkz_linkup kimliği = 576561 modu = 1]

[SocialPoll ID = ”[2303228 ″]

Bu yazıya bağlantı: Mutlu Cadılar Bayramı – #Salı günü #Linky ile #wordlesswedness

0/5

(0 yorum)

İlgili Çocuk İstismarı Tanıma

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *