Biena Foods – Tüm Doğal Güç Atıştırmalıkları

Paylaşım Bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Eğer çocuklarınız kurumdan ev aldıklarında benim gibi bir şeyse, büyük olasılıkla aç ve atıştırmalık yapmak için kiler içine ulaşırlar. Bakkal satın alırken, esas olarak abur cuburlarla dolu oldukları için orta adaları önlemeye çalışıyorum. Ancak, hayat telaşlı ve rahat hale geldiğinde, önceden paketlenmiş bir atıştırmalık gereksinimine ihtiyaç duyar.

Benim gibi tüketiciler düzenli olarak sizin için daha iyi atıştırmalık seçimleri bulmaya çalışıyorlar-ancak Bakeryandsnacks.com’a göre, Amerikalıların% 85’i gerçekten lezzetli ve sağlıklı olan atıştırmalıkları keşfetmede sorun yaşıyor. Biena kavrulmuş nohut sadece çözüm olabilir.

Biena Tüm doğal nohut atıştırmalıkları, lif, az yağlı, kolesterol yok, insan yapımı lezzetler veya renklerin yanı sıra kuru kavrulmuş, kızartılmayan harika bir protein kaynağıdır. Sadece sizin için harika değil, onlar da harika tadı var! Bu lezzetli atıştırmalıklar dört lezzette mevcuttur,

Tarçın Akçaağaç: Güçlü Vietnam tarçın, saf akçaağaç şurubu dokunuşu ve buharlaştırılmış baston suyu. Tatlı olmadan bu harika istekleri tatmin etmek için yeterli.

Bal Kavrulmuş: Harika ve biraz tuzlu tat deneyimi için deniz tuzu ile yuvarlanmış gerçek kır çiçeği bal.

Deniz tuzu: Atlantik Okyanusu’ndan hasat edilen deniz tuzu ile hafifçe tozlaşmıştır. Markamızı başlatan orijinal gevrek kavrulmuş nohut atıştırmalık!

Barbekü: Keskin, tatlı, baharatlı ve sizi tatmin edeceğinden emin olan dumanlı alt tonlarla geleneksel barbekü aroması.

Tarçın akçaağaç, harika lezzet nedeniyle evimde tercih edilir. Sağlıklı bir atıştırmalıktan çok bir tatlı gibi tadı var.

Biena Foods birkaç yıl önce Poorvi Patodia tarafından başlatıldı. Güney Oriental mirası ile büyük mercimek ve nohut yiyerek büyüdü. Annesi olağanüstü bir aşçıydı ve babası sağlıklı yiyeceklere giriyordu. Bir gün kendi yemek şirketine sahip olmak isteyeceğini anladı. Patodia bir gün bir bakkalda satın alırken bir bayan sağlıklı bir atıştırmalık örnekliyordu. Atıştırmalık denedi ve tam olarak ne kadar beslenme değerine sahip olduğu konusunda şok oldu.

İlgili Okula Dönüş Sezonu-Çocuklarınızla yemek pişirmeye başlama zamanı!

“Bu beni Biena’ya başlamaya yönlendiren şeyin başlangıcıydı,” diye belirtiyor Patodia web sitesinde. “Bugün piyasadaki birçok sağlıklı atıştırmalık sizi tatminsiz hissettiriyor. Sizi çok daha fazlasını istemeye bırakıyorlar – harika tadı olmadıkları için, sizi doldurmuyorlar ya da önemsizler. ”

Biena hakkında çok daha fazla bilgi için tüm doğal nohutlar bienafoods.com adresine gidin.

*Açıklama: Bu inceleme karşılığında Biena’nın tüm doğal nohut atıştırmalıkları örnekleri aldım. Tüm görüşler% 100 madendir.

Sağlıklı yaşam ipuçları, sağlık ve sağlıklı yaşam haberleri, ebeveynlik ve yayınlar hakkında bildirim almak istiyorsanız, lütfen e-posta yoluyla abone olun, ayrıca bize Facebook, Pinterest, Bloglovin, Google+, Twitter’da da uyumludur. Haber bültenimize abone ol. endişeler veya yorumlar? Bizimle temasa geçin

Bu yazıya bağlantı: Biena Foods-Tüm Doğal Güç Snack

5/5

(1 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *