Feltman kardeşler – Bebeğiniz veya küçük çocuğunuz için güzel geleneksel giysiler

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Kurum yılı, okul öncesi okulunuz için hala güzel bir kıyafet arıyorsanız, ABD genelinde birçok hane için yeni başladı. Çoğu çocuğun giysilerinin yüksek kalitesi ve tokluğu yıllar içinde düştü. Ancak Feltman kardeşleri el işlemeli stiller dayanmaktadır.

Feltman kardeşleri klasik, okul öncesi için tasarlanmış yadigar giysileri, bit stajyerinizi bir yıldız gibi hissettiren

Hava durumu soğudukça bu sonbahar ebeveynleri, çocuklarını katmanlar halinde giydirerek sıcak tutmak istiyorlar. Sevimli bir elbise üzerinde taraklı kenar ile tığ işi sweatshirt eklemek soğuk sonbahar günleri için mükemmel. Çocuğunuz el yapımı işlemeli çiçekleri tercih ederse, zarif bir hırka, şort ve tişörtleri önlemek için mükemmel olabilir. İnci düğmelerinin üç annesi bu şık süveteri süslüyor.

Tığ işi çiçekler hırka $ 37.50, resim feltmanbrothers.com izniyle
Çiçek amblemi Pearl Nakışlı Hırka $ 45.95, Feltmanbrothers.com’un izniyle resim
Ahşap Düğmeleri ile Kablo Hırka $ 48.99 Resim Feltmanbrothers.com’un izniyle
Soğuk sonbahar öğleden sonraları ek bir sıcaklık katmanı gerektiren kaba ve yuvarlanan oğulları hatırlamayalım. Bu yakışıklı kablo örgü hırka, okuldan sonra çimlerde küre oynamak için mükemmeldir. Şeritli ön serap ve balıkçı tarzı kablo örgü stili, her türlü fırsat için mükemmel olan bu sweatshirt benzersiz stil sağlar.

Biraz kadının görünecek kadar iyi görünecek ve bir keçe kardeşlerinde bir prenses gibi hissedecek

Diamond Smock elbisesi $ 67.95, Feltmanbrothers.com’un izniyle resim
Kızlar güzel görünmeyi ve güzel görünmeyi severler. Bir Feltman Brothers A-line elbisesi Peter Pan yakası ve sinek kolları ile sevinç için dans edecek. Pin-tucked pileler, twirling için mükemmel hale getirir ve biraz tuhaf zevk katar. Özel etkinlikler Diamond Smock elbisesi gibi ek bir özel elbiseyi hak ediyor. Bu nefes kesici elbise, elle diken elmas kokusu ile geleneksel beyazdır. Artan bahçe elbisesi, yadigar koleksiyonunuza eklemek için mükemmel bir elbise. Bu güzel elbise, Dainty Diamond’ın yanı sıra güzel bir rosebud tasarımına sahiptir. Yatay pim etek çizgisinin üzerindeki sıkışır, bu elbiseyi kaprisli bir ayrım görünümü verir. Fransız dantel taraklı döşeme ve tamamen işlemeli rosebudlar, kolsuz elbiseyi her türlü özel fırsat için bir zorunluluk haline getirir. Bu, her türlü biraz kadının tekrar zaman giymek istediği geleneksel bir elbise. Her bit kadın, sadece zarif ve güzel hissetmek için inci ve inci ile önlüklerde elbiselerde elbiseyi seviyor. Zig-zag korse, arka arkaya bağlı yay ekler.

Hükümlü Sağlık ve Sağlıklı Boyutun Yardımları

Buket Koleksiyonu A-line Piled Elbise Flysleeve, $ 59.85, Feltmanbrothers.com’un izniyle resim
Gül Bahçesi Elbisesi $ 61.99. Feltmanbrothers.com’un izniyle resim
Pintucks ile kolsuz elbise ve dantel $ 63.99, Feltmanbrothers.com’un izniyle
İncilerle Kokulu Elbise $ 63.95 Feltmanbrothers.com’un izniyle resim

Feltman kardeşler için kıyafetler, konfor ve stil için tasarlanmıştır

Küçük çocuklar rahat olmayı sever. Feltman kardeşleri erkekler için giysilerle genç adamınız harika görünecek ve hala eğlenecek. Bobby Fit, stilin yanı sıra konfor için de tasarlanmıştır. Bu iki parçalı romper, geleneksel ve temiz olan basit bir stile sahiptir. Gömlek, bir Peter Pan yakası ve ön tarafta dikiş içerir. Eşleşen şortlar midsection’da peralize düğmelerle bağlanır. Oğlunuzu özel bir fırsat için elbiselendirmeniz gerekiyorsa, Pintucked Bobby Fit, Peter Pan yakası ve iki sıra keskin faggoting ile uygun bir seçenektir. Midsection’da dekoratif düğmelerle bağlandı. Geleneksel kısa, bu geleneksel tarzı bir kalabalığın içinde öne çıkaran ince pintuck sıraları ile süslenmiştir. Eski dünya kıyafetlerini seviyorsanız, bu lekeli Bobby Fit, oğlunuzun tekrar bir kez daha giymesi için tercih edilecektir. Beyaz gömlek ve mavi şortlar, kıkırdayan bir elmas iç kısımla birlikte el yapımı ve pearlizbel çevresinde ED düğmeleri. Taşınması pratik ve basittir. Her türlü çocuk bu şık kıyafeti giymek ister.

Toddler İki Parçalı Pintucked Bobby Fit $ 61.85, Feltmanbrothers.com’un izniyle resim
2 adet Bobby Fit 56.85 $, Feltmanbrothers.com’un izniyle
Bobby Fit 59.95 $, Feltmanbrothers.com’un izniyle
Feltman kardeşleri kıyafetlerindeki dayanıklı malzemelerle birlikte zarif stili seviyoruz. Çocuklarınız asalet gibi görünecek ve Feltman Brothers’ın özel bir kıyafetinde rahat olacak. Aynı şekilde koleksiyonlarında bebek giysileri var.

Bebek kadınız, güzel bir Feltman kardeşleri piskopos tarzı taraklı etek elbisesinin yanı sıra külotun her türlü olayın yıldızı olacak. Bu kıyafetler çok zarif ve tatlı. Bir parti, Paskalya, kilise gezisi veya bebek kadınınızı bir prenses gibi önlemek istediğiniz herhangi bir zaman için giyebilir.

İlgili Hafta Sonu Yansıma

Piskopos tarzı taraklı etek elbisesi ve külot, $ 57.99 resim feltmanbothers.com izniyle
Feltman kardeşleri hakkında daha fazla bilgi için ve toplam katalog ziyaretlerini görüntülemek için: Feltmanbrothers.com. Aynı şekilde onları Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter’da keşfedebilirsiniz.

*Açıklama Bu inceleme karşılığında bir Feltman kardeşleri piskopos tarzı taraklı etek elbisesi ve külot aldım. Tüm görüşler% 100 madendir.

Bu yazıya bağlantı: Feltman kardeşler-Bebek veya yürümeye başlayan çocuğunuz için güzel geleneksel giysiler

5/5

(1 inceleme)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *