Freak’in Sipp Kupaları Yönetin Kılavuzu

Sizin için kapsayıcı bir rehberlik var: standartlaştırın, standartlaştırın, standartlaştırın!

Her ne kadar her türlü kontrol ve garip ebeveyn, tamamen çevreye uygun mutlak en iyi içme fincanı markasını kullandığını anlamak isteyecek ve ‘asla sızmayacak bir çocuğun ağzının ergonomik şekli… Sadece dört satın almanı istiyorum aynı şeyin yanı sıra yer değiştirme.

Kapakları üslerle eşleştirmek zorunda kalmanın psişik ücretleri, kitabımdaki diğer tüm faydaları aşıyor.

İşte birkaç mükemmel marka, bunlardan birini seçin ve dördü satın alın!

Mevcut olduğunda, sadece bir Make ve modelin tüm yudum fincan dünyasını satın alın. Düzensiz bir çekmeceye ulaşmanız, bir kapağın yanı sıra bir fincan almanızın yanı sıra birlikte şekilleneceklerini anlamanızı hedefliyorum. Çıldırmanın yanı sıra farklı kapak stillerini (standart yudum, sert, yumuşak, saman veya herhangi bir taraf 360) deneyin; Umurumda değil. Bu senin yanı sıra çocuğunuz arasındadır.

Avent. Şişeden yudum kupaya ve ötesine büyüyebileceğiniz için harika. Bu zaten şişe markanızsa (Lord bana yardım et! Evinizde birden fazla marka varsa!), Yedek tabakaları ve bunları meme ucunun uyduğu mevcut şişelerinize şekillendirmeniz yeterlidir. Tam olarak aynı tabanda formda bir ton farklı örtü seçeneği sunarlar. 7,60 $ için iki (resimde) 7 oz penguenler veya yaklaşık 5 $ karşılığında her yerde içecek olan tek bir eğitim fincanı.

Munchkin. Doğrudan Boob’dan Cup’a mı gidiyorsunuz? Senin için bravo. Çok sayıda ebeveyn fincan munchkin tasarımı gibi. Bugün bunlardan dördünü arabalar ve kamyon gezileri için satın alabilirim ve başucunun yakınında kalabilirim. Munchkin Miracle 360 ​​Fitness Eğitmen Kupası, yaklaşık 13 $ karşılığında 7 onsluk iki pakette mevcuttur. 360 Sippy Cup (eğitim kolu yok), iki 11 ons için aynı maliyetle ilgilidir. Tercih ettiğiniz renk kombinasyonlarını seçin ve iki tane satın alın. Kapaklar tek bir parçadır ve tots’un herhangi bir özel çıkış yapmadan jantın etrafında herhangi bir yerde içmesini sağlar

Sassy. Sassy Grow Up Cup, 7 onsluk ve 9 ons’ tasarımda da herhangi bir çıkış yapmadan mevcuttur. Kulplar dört farklı modelde değiştirilebilir. 11 $ (iyi fiyat) veya 22 $ için iki tane alın (bakmaya devam edin!)

Playtex. Kupalar ve kapaklar için marka markamın stili değiştirdiğini ve ebeveynleri son derece mutsuz hale getirdiğini bildirmekten memnun değilim. Hepsi, tıklamanın yanı sıra kilit stili kusurları hakkında kollarında kalkan çılgınca bir Amazon yorumcuları selamlıyor. Bunlar benim halkım!

I did not cover a few of the numerous stresses you may have about transitioning to a cup from breast or bottle, so let me understand what concerns you have!

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *