Pezevenk Pirinç Kitabı Paylaşımları Kolay ve Lezzetli Pirinç Tarifleri

Paylaşım Bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Pirinç dünyanın en iyi elyafıdır ve her ülke bir şekilde hazırlar. Bu tahıl ayrıca çeşitli sağlık yararları vardır. Hızlı ve anlık enerji sunar, bağırsak hareketlerini düzenlemeye ve iyileştirmeye yardımcı olur, kan şekeri seviyelerini stabilize eder, yaşlanma sürecini yavaşlatır ve önemli bir B1 vitamini kaynağı sunar. Pirinç ayrıca kolesterol içermez, sodyumda düşüktür ve kanseri önlemeye yardımcı olabilir.

Yemek yazarı ve Hintli Aşçı Öğretmeni Nisha Kotona, bu mütevazı tahılı yeni kitabı “Pimp My Pirinç” adlı kitabında kutluyor. Nisha Katona, kahvaltı tarifleri, öğle yemeği, tarifler de dahil olmak üzere pirinçle yemek yapabileceğiniz çok çeşitli yolları paylaşıyor. Dünya, yan yemekler ve tatlılar. Bu kitabı okumadan önce, pirinci her gün yemek pişirmeye ne kadar farklı yol dahil edebileceğinin farkında değildim. Heyecan verici yemeklerinin örnekleri şunlardır: Creole Kahvaltı Tarçın Börekleri, Öğle Yemeği için Siyah ve Kırmızı Boudoir Salatası, Vietnam Cehennem Pirinç, Lübnan Gül Petal Pirinç, Tay Vahşi Pirinç Salatası ve Endonezya hindistancevizi pirinç. Ayrıca, tarçın ve tatlı için pirinç çörekleri ile siyah pirinç sorbetini denemenizi öneririm.

Kotona, girişinde kitabı birçok farklı nedenden dolayı yazdığını belirtiyor.

“Bu kitabı yazdım çünkü pirincin kutlanması gerektiğini hissettim. Bence bu benim suçluluğumdan kaynaklanıyor. Suçluluk çünkü yıllarca, pirinci bir anodyne, macun yüzlü eşlik olarak gözden kaçırdım: her zaman nedime, asla gelin. Neden Batı’da bu tahıl tanesini ikinci sınıf bir vatandaş gibi davranıyoruz? Neden cansız yan emir alemlerine düzenleniyor? Hint bayramındaki varlığını haklı çıkarmak için neden garnitür, palyaço tonlarında giyinmeliyiz? Neden pişirme tekniği, doğudaki çocuklar telaffuz etmeden önce pişirebildiğinde Batı’daki yetişkinleri karıştırmaya devam ediyor?

Ve ben de suçluyum. Hint ve pirinç fobisi olmak vejetaryen bir Türk olmak gibidir: Mutfağınızda birçok önemli olduğu yerde. İtiraf ettim ki, sadece 30’lu yaşlarımda, yemek pişirmek için genç bir ailem ve yedeklemeye çok az zamanım olduğunda pirinçte ustalaşmayı öğrendiğimi itiraf ediyorum. Bana utanç duyuyorum. Tam zamanlı çalışıyorum ve meşgul bir ev işletiyorum, bu yüzden benim için ve çağrıda olacak malzemelere ihtiyacım var – pansumanları gösterilebilecek ve kendi sihirlerini çalıştırmaya güvenilebilecek malzemeler. Atılması, üretilmesi ve soyulması ve muhteşem bir ana kursa girmesi gerekmeyen malzemeler. Ama itiraf ediyorum, sadece bir kez genç bir aile, pirinç nasıl pişireceğimi öğrendiğim bir zaman oldu. ”

Pezevenk pirinç sadece bir yemek kitabından çok daha fazlası. Her meşgul annenin mutfağında olması gereken bir öğrenme aracıdır. Tarifler kolaydır ve Nisha Kotona okuyucuyu bu tahıl için yaratıcı ve fantastik kullanımları araştıran bir dünya gezisine götürür. Bu muhteşem pirinç yemeklerini hazırlamak, çocuklarınıza farklı kültürler hakkında bilgi verecek ve dünyanın dört bir yanından lezzetleri deneyimlemelerine izin verecektir.

Bipolar ile İlgili Yaşam – Semptomlarla Nasıl Başa Çıkarılır

PIMP MY PICE: BARAK IT UP, Giyin, Servis It Up satışta 13 Ekim 2015 ve Amazon.com veya kitapların satıldığı diğer yerlerden satın alınabilir.

Nisha Katona Hakkında

Nisha Katona bir yemek yazarı, Hintli aşçılık öğretmeni ve Mowgli Street Food’un kurucusudur. Dünya çapında bir takip eden bir dizi YouTube video öğreticisi var. Günlük tarifleri ve canlı köri klinikleri için 22.000’den fazla Twitter takipçisi var. Son zamanlarda Food Network ile bir çekim projesi ile uğraştı. Profesyonel olarak Nisha, çocuk koruma alanında 20 yılı aşkın bir süredir avukat olarak çalıştı. 2008 yılında Kültür, Medya ve Spot Departmanı onu ulusal müzeler Liverpool’un mütevelli heyeti olarak atadı ve 2009 yılında, kabine ofisi onu kamu randevularında çeşitlilik için büyükelçi olarak atadı ve bu kapasitede uzman danışman olarak görev aldı. Guardian gazetesi.

*İfşa: Bu inceleme karşılığında “Pimp My Pirinç: Baharat, Giyin, Hizmet Edin, Hizmet Edin” nin bir kopyasını aldım. Tüm görüşler doğru ve% 100 benim.

Bu yazıya bağlantı: pezevenk pirinç kitap hisseleri Kolay ve lezzetli pirinç tarifleri

0/5(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *