Sassybax tüm etkinlikler için şekil olarak ideal değil

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Lady, onu da rahat hissettiren bir sütyen giymeyi hak ediyor. Minyon, küçük bir bayan olarak, rahat olan sütyen arıyorum ve kıyafetlerimin biraz daha gurur verici görünmesine yardımcı oluyor. Sassybax braketini birkaç saat kullandıktan sonra, rahatsız olduğunu ve benim gibi küçük bir bayan için hoş olmadığını keşfettim.

Sassybax sütyenleri bir kadının siluetini yumuşatmak ve sütyen şişme olasılığını ortadan kaldırmak için oluşturulur. Bu sütyen tam olarak bunu yapar. Vücudunuzu yumuşatmak için malzeme çok sıkıdır, sütyeni giymek için son derece rahatsız edici hale getirir. Aynı şekilde göğsümü o kadar düzleştirir ki, giydiğimde hiç büst olduğumu bile söyleyemezsin. Bir süre sassybax sütyenimdeki evin etrafında dolaştıktan sonra grubun sütyeni çok daha rahatsız ettirmeye başladığını fark ettim.

Daha büyük bir bayan iseniz ve göğsünüzün düz görünmesi veya size ek destek sağlamak için bir sütyen, Sassybax sütyenleri sizin için çok daha rahat olabilir. Çok daha şehvetli görünmenin yanı sıra hissetmenize yardımcı olan rahat bir sütyen bulmaya çalışan küçük kadınlar için, sassybax bralettes bir para bilimidir.

Sassybax hakkında çok daha fazla bilgi için sassybax.com adresine gidin. Aynı şekilde Sassybax’ı Facebook’ta ve Twitter’da da keşfedebilirsiniz.

*Açıklama: Bu inceleme karşılığında bir Sassybax Bralette var. Tüm görüşler% 100 madendir.

Cascia Talbert, internet satıcısında ve Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan beş çocuğun annesi olan telaşlı bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazardır. B.A. ile Tarihte, mevzuatın yanı sıra besteleme ve sağlıklı kalmak için bir coşku, 2007 yılında sağlıklı Mommies dergisine başladı. Sağlıklı Mommies dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık ve sağlıklı yaşam blogu ve bir dizi özelliklere yerleşti. Sağlık ve sağlıklı yaşam profesyonel yazarları ve anne blogcular. Bayan Talbert, anneler sağlık ve sağlıklı yaşam sorunları ve tam olarak nasıl sağlıklı kalacakları hakkında iyi bilgilendirilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki gençlik obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

İlgili Duygularınızı mı yiyorsun? Anksiyetenin yanı sıra duygusal yeme modellerinin yanı sıra başa çıkmanıza yardımcı olacak ipuçlarını kabul etmek

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da özellikli bir sağlık ve sağlıklı yaşam blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da keşfedilebilir. Aynı şekilde Ning’deki Sağlıklı Momies Sosyal Medya Ağı’nı yönetiyor, Talbert Nutrition LLC’nin baş reklam polisi ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Ağ Danışma Kurulu’nda. Google+’da ona uyun.

Bu bilgiyi yararlı keşfettiniz mi? Sağlıklı Mommies dergisine desteğinizi göstermek için buraya tıklayın.

Bu gönderiye bağlantı: sassybax Inmimes değil şekil olarak ideal değil Tüm durumlar için

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *