Okuyucu İpucu: Fotoğrafçılığınızı su geçirmez

En uzun zamandır okuyucularımızdan biri olan Laurac bize bu ipucunu gönderdi. Yazın sonlarında olmasına rağmen, çok kullanışlı olduğu için paylaşmak istiyorum ve ayrıca Laura’nın ikiz genç erkeklerin bu resimlerini havuzda tapıyorum.

Son zamanlarda su geçirmez dijital noktaya tanıtıldım ve bir arkadaşım tarafından kameralar çektim. Bir tane satın aldım çünkü havuzda çok fazla zaman geçiriyoruz ve hızla yaz en iyi arkadaşım oldu. Suya yakın bir zaman geçiren tüm annelerin keyif alacağını düşünüyorum.

Video kamerayı sıçrayan ve yok eden çocuklar hakkında daha fazla endişe yok

Plaj atışları için harika, bu yüzden lensinizi yok etmek için endişelenmeyin

Su parklarına, su slaytlı partilere, havuz partilerine götürmek için küçük ve kompakt

Tek kullanımlık su geçirmez kameralardan daha fazla maliyetli sualtı çekimleri geliştirmek

Çok daha fazla yanında oturmak, çocuklarınızın sudaki fotoğraflarını çekerek, suda fotoğraf çekebilirsiniz!

Video kamera yenilememi 80 $ karşılığında satın aldım, çoğunlukla ucuz olmak için ama aynı zamanda çevresel olarak fikir sahibi olmak ve bundan yararlanıp kullanılmayacağımı görmek için test ettim.

Genç erkeklerim şimdi dört yaşından beri, uzun zaman oldu çünkü bir “şey” benim için çok heyecan vericiydi, bu yüzden paylaşacağımı düşündüm. Keşke genç oğlanlarım bebek havuzunda manyak gibi sıçrayan küçük çocuklar vardı!

Alex ve Nate’in yüzme yeteneklerinde kıskançlık ile hemen hemen morum çünkü çocuğum olduğundan daha yaşlı ve yüzemiyor. Jonandlaura.blogspot.com adresindeki Laura ve balık benzeri oğulları hakkında daha fazla bilgi edinin.

İlişkili:

Heather su geçirmez bir dijital kamerayı değerlendirdi ve onayladı

Amazon.com adresindeki normal dijital video kameranız için su geçirmez bir kutu alın

Laura’nın sahip olduğu tam olarak alın: Fujifilm FinePix Z33WP 3x optik zoom (yeşil) ile 10MP dijital video kamera, ancak newegg.com’da yenilenmişti.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *