Bebekten sonra mucize gövdesi … Bu kot pantolonunda mümkün!

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Yeni favori moda buldum burada! Bu senin normal annen Jean değil, bu miraclesuit yapımcıları tarafından MircaleBody.

Kotları severim ve bebeğimin, bazı insanların “Muffin Top” terimini söylediklerini duyduğumdan bazı Exrta yastığım var, iyi insanlar bir tane var ve saklayacak en iyi kotları bulmaya çalışıyorum ya da En azından sıkın ve beni sıkın, kolay yoldan aşağıya doğru, karnı yapıp vücudunuzu yeniden şekillendirmenin özel bir yolunu kesen havalı bir kot pantolon.

Evet hakkını düşünebilirsin, gibisi yok ama var ve benimkileri aldığım harika bir çiftim var.

Mucize gövdesi, vücudu şekillendirmek ve frenlemek için el yapımıdır! Hacimli astarlar veya girldes kullanmadan. Ortalama Jean’tan iki katı spandex olan inanılmaz derecede yumuşak bir kumaştan yapılmıştır (Merhaba!)

Onların sloganları “10 saniyede 10 adet daha hafif görünüyor” ve bu konuda oldukça iyi hissediyorum ve onlarda müthiş görünüyorum. Bu kot pantolon, inanılmaz derecede rahat, inanılmaz derecede rahat ve ben belde yüksek oturduğumdan hoşlanıyorum, tee gömleğimi çekmem gereken düşük kot pantolon ayağa kalkamıyorum.

Web sitelerine bakarak bunu da seninle paylaşmak istedim. Tek sorun, her tarzda bir çift istemek, kesip renkte kalıyorum. Müthiş moda bulurlarını bulmayı seviyorum!

Hayatında bir makyaj kullanabilecek özel bir kadın biliyor musun? Miraclebody Jeans (1937’den beri) Şirket, ilham veren kadınlar için önemli bir ülke çapında bir aramaya ev sahipliği yapıyor, yarışma insanları tanıtıyor ve “hayatınızı şekillendiren bir kadın” – okul öğretmeni, yaratıcı kişi , CEO, ev hanımı, topluluk lideri vb. New York’a en iyi girişi uçuracaklar, ona profesyonel bir stilist tarafından kendisine bir makyaj yapın, ona bir kot gardırobuna ve insan dergisinde özel bir özellik verin. burada çok daha fazla oku

Erica Ashmore (Mama Ash)

Her şey anne ve bebek

Bu Aracı Hakkında Ashmore ilk kez anne ve bir evde bir anne kalmak. İlhamı, zevkli ve sağlıklı yürümeye başlayan çocuktan ve destekleyici kocasından geliyor. Bir bebeğin sahip olması heyecan verici. Vücudumuz ve cilt değişimimiz olağanüstü ve Erica, sizin için cazibe ve moda hakkında bilgi ile paylaşmanız için buradadır.

Bu Mesajın bağlantısı: Bebekten sonra mucize vücut … Bu kot pantolonunda mümkün!
İlgili (Yapmayın) Kendin Yap Çekim: Ev Malzemeleri Yüzünde Asla Kullanmamanız Gerekenler

0/5

(0 Değerlendirme)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *