5 Babalar Günü Çaylaklar İçin Hediye Fikirleri

Hediye Rehberleri Bir araya getirmek için çok uzun sürer, bu yüzden kötü bir iş yapsaydım, Amazon’un Babalar Günü sayfasına daha kapsamlı ve daha uygun olan daha uygun olanı tıklayabilirsiniz. benim.

Babalar için sevdiğim birkaç şeyi paylaşacağım. Ama önce başka bir feragatname. Bazı okuyucuların bu düşünce okulundan olduğunu tahmin ediyorum: “Babalar Günü satın alınacak şeyler değil.” Ya da belki “başka bir Chrome Dijital Widgety-Bobbit için evimde yer açamıyorum”. Bu sen misin? O zaman babalar için dağınık olmayan hediye rehberimize bir göz atın.

Sevdiğim ilk öğeler pratik olarak dijital widgety-bobbit ailesinde, ancak krep yapmanıza yardımcı olanlar, her Cumartesi sabahı yapmayı sevdiğim şey. Bebeğin babanız gözleme üreticisiyse, bunu düşünün. Değilse, o zaman açıkça kendiniz için bir hediye.

Gurme gözleme hamuru dağıtıcısı

Maksimum eşzamanlı pancing için 2 parçalanıcı griddle

Şimdi moda için. Eşinizin 21 yaşında mı yoksa 62 yaşında mı olduğunu bilmiyorum, bu yüzden fikirlerim temelden uzaksa beni affet. Eşim 36 ve hafta sonları hoodies ve kamyonet giyiyor. Bu nedenle,:

Yetişkin bir adam için nötr bir kapüşon

Bir bükülme ile sohbet – moda ifadelerinin en incelikleri

Ve son olarak, Chronicle Books’tan gelen bu kitap sevimli ve eğlenceli görünüyor. Hala bebeğinizin devrilmesini veya bir şey yapmasını bekliyorsanız, bu, erkeğe dört gözle beklemek için bazı fikirler verebilir. Bakın, gerçekten eğlenceli olacak. Başını tutmaya başlar başlamaz!

Handy Baba: Babalar ve Çocuklar İçin 25 Harika Proje

İki öğe bana yayıncılar tarafından atıldı ama dışarıdaydı, sadece sizi güldürmek için bir sözü hak ediyorlar. İlk olarak, uçak koltukları için kişisel bir slipcover. Hava yaşam tarzında yaşayan ve bir germaphobe olan adam için. ve ikincisi, sahte bir bronzlaşma kiti. mutlu Babalar Günü! Şimdi cildini koyulaştırmama izin ver. Şimdi bu ürünlerin hiçbiri kendi başına çok korkunç değil, bence bunun sadece hayatınızdaki baba için beni snicker yapan nasıl mükemmel olacağının açıklamasıydı.

Pardon hanımefendi. Kendi koltuk kapağımı yerleştirirken koltuğunuzdan çıkabilir misin? teşekkür ederim.


Bu sitedeki bir Amazon bağlantısı üzerinden bir şey satın alırsanız, bir veya iki dolar cebine sahip olabileceğimizi lütfen unutmayın. Eğer bununla harikasıysanız, bastırın. Bazı yasal kişi size bunu söylememiz gerektiğini söyledi.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *