Pozitif ebeveynlik web semineri olana kadar lütfen bize katılın

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Sağlıklı Mommies dergisi, pozitif ebeveynlik çözümlerinin yaratıcısı Amy McCready tarafından düzenlenen ücretsiz bir pozitif ebeveynlik web semineri için bize katılmaya davet ediyor.

Bu ücretsiz çevrimiçi eğitim web semineri 25 Temmuz Pazartesi günü saat 9-10 pm. Doğu saati. Lütfen takvimlerinizi işaretleyin. Oturum… Gençlerin nagging, hatırlatma veya bağırmadan dinlemelerini sağlayın ve Amy McCready, ertesi gün kullanabileceğimiz somut araçlarla uzaklaşacağımızı ve sonuçları göreceğimizi vaat ediyor. Özellikle 5 R’nin adil ve etkili sonuçlarını keşfetmeyi düşüneceğinizi anlıyorum. AMY ile yerinde bir seminerinkine benzer şekilde görüntüleyebilir, duyabilir ve etkileşime girebilirsiniz. Katılımcıların bir web kamerasına sahip olmaları gerekmez.

Bu web seminerinin yapılandırıldığı yöntemi seveceksiniz. Amy orada idealdir, onun bir video resmi tüm zaman boyunca ekranınızın sol üst köşesinde. Sizinle konuşurken, yararlı arka plan, bilgiler ve örneklerle dolu PowerPoint sunumunun tadını çıkaracaksınız. Aynı şekilde, hepimize zorluklar ve gençlerimizin dinlemesini sağlamakla ilgili ihtiyaçlar hakkında endişelerini sormak için zaman zaman duracak. Bir ankette yanıt vereceğiz ve sunumu yanıtlarımıza göre uyarlayacağız.

Aynı şekilde, bazı endişelerle besteleme seçeneğine sahip olacaksınız, aynı zamanda bunlara hitap edecek, orada sizin için ideal olacak.

Tek yapmanız gereken RSVP’nin yanı sıra geri dönmenin yanı sıra, gençlerin nagging, hatırlatma veya bağırmadan dinlemelerini sağlamak için kanıtlanmış yöntemleri keşfetmek! Web semineri oturma kısıtlanacak, bu yüzden şimdi RSVP’nin yanı sıra çok daha fazla keşfedecek! Sizi karşılamaya devam edeceğim.

Lütfen buraya tıklayarak Facebook sayfanızda paylaşın!

Bu yazıya bağlantı: Olumlu ebeveynlik web semineri kadar bir haftaya kadar Lütfen bize katılın
Bir yürümeye başlayan çocuk ebeveynliği için ilgili dört önemli fikir

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *