Peter Thomas Senese, yazarı ve Kablo Dolandırıcılığı

Paylaşımından Sorumlu I Care Vakfı’nın Yaratıcısı Bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

2012 yılında, Sağlıklı Mommies dergisine, Peter Thomas Senese tarafından, PR kitabına, Cyclone’u kovalayan ve I Care Vakfı için yardımcı olduğumuzu isteyerek yaklaştı. Bir çocuk savunucusu olduğunu ilan etti ve amacı, dünya çapında çocuk kaçırma kurbanı olan hanelere yardım etmek ve konunun anlayışını gündeme getirmekti. O zamanlar samimi görünüyordu, bu yüzden Senese için bir konuk görevi yayınlamayı kabul ettik. 31 Mart’ta FBI’ın Senese’yi kablo sahtekarlığıyla suçladığını ve maksimum 30 yıl hapis cezası getirdiğini duyduğumuz için üzülüyoruz.

Konukta Senese, vakfının dünya çapında çocuk kaçırma konusunda endişe verici istatistiklerle sonuçlanan bir araştırma çalışması yürüttüğünü açıkladı.

… Kâr amacı gütmeyen dünya çapında Kid Abduction Araştırma Araştırma ve Aydınlanma Vakfı (Bakım Vakfı) tarafından yapılan yeni bir araştırma çalışması, Kuzey Amerika’da yaşayan 200.000 ila 225.000 çocuğun uluslararası olarak kaçırılması olasılığını işaret ediyor. Önümüzdeki on yıl ve akıl almaz bir şekilde, bu çocukların sadece% 10’unun eve gelmesi bekleniyor. Bunun yanı sıra, dünya çapında Ebeveyn Çocuk Kaçırıkları (IPCA) denenmesi gereken hiçbir şey yoktur;

Peter Thomas Senese

Kendini “çocuk kaçırma ve insan ticaretini durdurmaya adanmış kendi kendini finanse eden kar amacı gütmeyen bir kuruluş” olarak ilan ediyorum. En azından 2013’ün en azından 2013’ü göz önüne alındığında, çocukları dünya çapında dünya kaynaklarıyla birlikte çalışırken, çocuklarını kurtarabileceğini ve karşılığında Amerika Birleşik Devletleri’ne geri dönebileceğini yanlış bir şekilde temsil ederek dünya çapında kaçırma kurbanları olan ebeveynleri dolandırdığı iddia ediliyor. iddia edilen kurtarma operasyon masrafları için para için. Senese 31 Mart 2015’te New York, Brooklyn’de tutuklandı.

İlgili Ebeveynler neden bebeklerini arabalardaki hatırlamıyor?

FBI tarafından yapılan açıklamaya göre, Manhattan ABD Avukatı Preet Bharara şunları söyledi: “İddia edildiği gibi, Peter Senese, diğer şeylerin yanı sıra, işinin bir fiyat için bir fiyatla olabileceğini söyleyerek kararlı ebeveynlere bir paket yalan besledi. uluslararası kaçırılan çocuklarını geri kazanmanın yanı sıra. Aslında, böyle bir şey yapamaz, ancak bu, var olmayan kurtarma misyonunu finanse etmek için çok daha fazla para için ebeveynlere sürekli olarak ulaştığı iddia edilmemesini engellemedi. Özellikle eğilimli ve kararlı olanı avlayan bu tür bir sahtekarlık bizim için en büyük endişe kaynağıdır ve bu çirkin suçları ayıranların katı hesaba sahip olmasını sağlamak için çalışacağız. ”

Sağlıklı Anne dergisi, Senese tarafından mağdur olan ebeveynlerden ve I Care Vakfı’ndan haber almak istiyor. Herhangi bir yöntemle etkilenmiş olsaydınız, hikayenizi okuyucularımızla paylaşmak isteriz. Formla iletişimimizi doldurarak veya bu makalenin sonunda bize bir yorum bırakarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Buradaki ders, birisinin güvenilir olamayacağı hizmetler için önden para istiyorsa. Vaat edilenlere uyuncaya kadar herhangi bir para vermeyin. Senese’nin tutuklanması hakkında çok daha fazla bilgi için ve suçlamalar için resmi FBI basın açıklaması Manhattan ABD Avukatının yanı sıra FBI Müdür Yardımcısı, kaçırılan çocukların ebeveynlerini dolandırmak için kar amacı gütmeyen kuruluşun yaratıcısına karşı suçlamaları ortaya koyuyor.

Bu yazıya bağlantı: Peter Thomas Senese, yazar ve kablo sahtekarlığından sorumlu i Care Vakfı’nın yaratıcısı
Bir bebeğin cinsiyetini ultrasonda tam olarak nasıl anlatacağınızla ilgili

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

CıvıldamakPaylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *