Superfun Hediye Fikri: Babanın İnanılmaz İşler Kitabı

Mike Adamick, ilk sınıf öğrencisi bir bebek olduğu için anladığımız bir San Francisco babasıdır. Bir gün boyunca normal bebek eşyaları yapmasını öne çıkardık ve hala bu yazıyı seviyorum. Düşünceli denemelere ek olarak, blogu yaratıcı maceralar, kurnaz projeler ve kızı ile yaptığı ev yapımı kıyafetlerle doludur. Bu yüzden, çok daha fazlası olan kötü bir havalı kitap oluşturması şaşırtıcı değil (eksi Broadway şovları için sevgi).

Babanın İnanılmaz Projeler Kitabının erken bir kopyasını aldığım için şanslıydım: Stilts ve Super-kahraman pelerinlerden kutulara ve tahterevlere, 25+ eğlenceli aileler için iş işleri ve hepsi bu ve bir çanta çantası .

Kocam ve büyük oğulları benden aldı ve başlamadan önce kitapla çevirdi. Milo, bu hafta sonu içinde her şeyi yapıp yapamayacağımızı soran ilk kişi oldu. Ve böylece birkaç proje başlattık.

Bu denge kurulu projesinde (kitaptaki ikincisi) gözünü vardı ve yardım almadan yapmak için kendi üzerine aldı!

Çabalarının sonuçları sevimli ama kusurluydu çünkü sadece karton kullandı.

24 saat içinde, Rookiedad Alec uygun malzemeleri satın almış ve gerçek bir haddeleme ahşap denge tahtası yapmış ve ikinci projeyi aile istek listemiz olan gizli kitap saklamasında başlatmıştır.

Bu kitap hakkında yeterince iyi şeyler söyleyemem ama deneyeceğim. Babanın İnanılmaz İşler Kitabı, gençlerin ve ebeveynlerin birlikte memnun edeceği hem makul hem de çirkin (gerçekçi bir şekilde eğilerek) fantastik bir iş koleksiyonudur. Eğlenceli bir Babalar Günü hediyesi ya da sadece “Bu yaz tatili ile ne kadar şeyi bitirebileceğimizi görelim” yapacaktı. Sirk stilts malzemeleri veya bir yay ve ok ile birlikte sevdiğiniz biri için satın alın.

+++

Genç erkeklerimin yöntemlerini çalıştırdığı bu kitabın tamamen ücretsiz bir kopyasını aldım. Bu inceleme/aşk mektubu sponsor olmadı. (Bu yazı bağlı kuruluş bağlantıları içerir.) Mike Adamick kıçını mümkün olan en iyi şekilde tekmeliyor.

[Fotoğraflar: Mike Adamick, Heather Flett Tüm Hakları Saklıdır]

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *