Yeni Şiir Kitabı, Hıristiyanları inançlarına daha yakından bakmaya teşvik eder

Paylaşım umursuyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Amerika’daki kiliseler yavaş yavaş küçülüyor. Katılım düştü ve birçok cemaat kapılarını kapatıyor. Bu büyüyen eğilim üzücü ve Hıristiyanlığın Tanrı’nın sözünü yaymasını engelliyor. Bugün ülkemiz, Orta Doğu’daki kargaşa nedeniyle zayıflayan bir ekonomi ve belirsiz bir küresel gelecekle karşı karşıya. Amerika Birleşik Devletleri’nin Tanrı’ya her zamankinden daha fazla ihtiyacı var.

Evanjelik Metodist Lay Vaiz Paul Juby’nin yeni kitabı Revival, Hallelujah! Kafirlere, çit bakıcılarına, papazlara, kilise liderlerine ve cemaatlere kişisel dindar bir mesajla şiirlerden oluşan bir koleksiyon sunar. Boş ayet, canlanma, Hallelujah! İnsanların İsa’nın yaşamları içinde ve yaşamları olmadan olması gerektiğine dair hevesli ve bulaşıcı mesajlar aktarır.

Juby, “Boş ayette çok sayıda fikir yazarak mümkün olduğunca çok insana tanık olmaktan büyük ilham hissettim” diyor. “Çoğu zaman insanlar canlanmadan imkansız olarak konuşuyorlar. Bu şiirler, tereddüt edebilecek ve kiliseleri canlandırabilecek herkese harekete geçmesine yardımcı olabilir. ”

Juby’nin şiirleri güzel ve ilham verici. Canlanma, Hallelujah! her Hıristiyan kütüphanesi ve ev için bir kitap olması gerekir.

Ya bir arkadaş olarak sahip olarak sahip olmasaydım? Ya hayat boş olsaydım, sadece anlamsız mı? Gerçek bir hayat yok, gerçek bir amaç yok, sevgiye gerçek bir aşk yok, Rab İsa olmadan, hayat boş olurdu. Sadece hiçbir şey. Sadece boşluk. Kötü bir kabus gibi. Bu “ne olursa” yok. Şu anda İsa’ya sahibiz. Asla yalnız olmamız gerekiyor. Yaşam iyi, sevgi ile dolu, sevinçle dolu. İsa burada. Çok mutluyuz, O’na övüyoruz, ona ibadet ediyoruz, onu seviyoruz. Hallelujah!

Revival’dan alıntı, Hallelujah!

Bu güzel şiir kitabı, inancımı ve başkalarına Tanrı’nın mesajı ile nasıl hizmet edebileceğimi düşünmem için bana ilham verdi. Revival, Hallelujah!: Amazon.com’da Paul Juby tarafından veya yerel kitapçınızdan Omuz’dan satın alabilirsiniz.*Açıklama: Revival’ın bir kopyasını aldım, Hallelujah! Bu inceleme karşılığında. Tüm görüşler doğru ve% 100 benim.

Cascia Talbert, Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan yoğun bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazar, çevrimiçi tüccar ve beş çocuğun annesidir. B.A. ile Tarih ve hukukta ve yazma ve sağlıklı kalma tutkusunda, 2007 yılında Healthy Moms dergisine başladı. Healthy Moms dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık blogu olarak sıralanıyor ve çeşitli sağlık uzmanı yazarları ve annem blogcuları içeriyor. Bayan Talbert, anneler sağlık sorunları ve nasıl sağlıklı kalacakları konusunda iyi eğitilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki çocukluk obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

İlgili Kurtarın Zulüm gören Hıristiyanlar Leah Sharibu’nun Annesine umutsuzluk ortasında sunuyor

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da öne çıkan bir sağlık blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da bulunabilir. Ayrıca Ning’de Sağlıklı Moms Sosyal Ağı’nı işletiyor, Talbert Nutrition LLC’nin baş pazarlama görevlisidir ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Medya Danışma Kurulu’ndadır. Onu Google+’da takip edin.

Bu bilgileri yardımcı buldunuz mu? Sağlıklı Moms dergisine desteğinizi göstermek için buraya tıklayın.

Bu yazıya bağlantı: Yeni Şiir Kitabı Hıristiyanları inançlarına daha yakından bakmaya teşvik ediyor

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

PaylaşmakCıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *