Amerika’da Güvenlik: Orlando

Paylaşım Bakım Bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Mevcut haberler korkutucu ve politikacılarımızın yanı sıra liderler Amerikalılar için de doğru değiller. Radikal İslami terörizm gerçektir, ancak Demokratlar ona gerçekte ne olduğunu telefonla reddetti. Son on yılda, kadınları, azınlık gruplarını ve eşcinselleri bastıran Şeriat yasasını destekleyen İslami uluslardan sayısız göçmen bu ülkeye geldi. Bu göçmenlerden birkaçı burada Batı’daki yaşam yöntemimize aşina değiller ve Amerikan kültüründe asimile edemez veya olamaz. Onları, azınlık gruplarına karşı önyargıları ve tamamen özgür toplumumuza nefret ediyorlar.

Orlando atıcısı IŞİD’e bağlılık sözü verdi, ancak sol, Amerikalıları gerçeği korumak için 911 telefon görüşmesini sansürledi. Evde yetiştirilen terörizm gerçektir ve onu ne olduğunu tanımlamanın yanı sıra savaşmak için bir hizmet bulma gerekliliğimizdir.

Tehditin farkına varan çok daha fazla Amerikalı kendilerini korumak için adımlar atıyor. Eşcinseller silah satın alıyor ve pembe tabancalara üyelik yükseliyor.

Ve beklenen koruyucularımız ne yapıyor? Amerikan Tıp Derneği ve Demokrat politikacılar, NRA’yı ve Orlando için Cumhuriyetçileri suçlayan “silah şiddeti” üzerine federal araştırma çalışması gerektiriyorlar. İthal cihat veya tüberküloz olmayan silahlar “halk sağlığı ve sağlıklı yaşam krizi” dir.

Amerikan Doktorlar Derneği ve cerrahlar Derneği Genel Müdürü Jane M. Orient’in bu kısa makalesini işlemekten onur duyuyorum.

Cascia Talbert
Kurucu

Amerika’da Güvenlik: Orlando’dan Sonra

Jane M. Orient, M.D.

Orlando katliamıyla ilgili iki gerçek öne çıkıyor: Katil (adı unutulsun) “yetkili” bir silah sahibiydi ve çekimler “güvenli” bir yerde meydana geldi.

Silah kontrol lobisi, iyi provalanan senaryolarıyla hazırlandı, ancak bu, silah şovunda gizli bir silah satın alan yalnız dengesiz bir özel değildi. Yetkililer tarafından incelenmiş ve kişisel güvenlik ve güvenlik polisi olarak lisanslanmıştı ve en iyi silahlı güvenlik ve güvenlik görevlisi şirketlerinden biri. Silah denetleyicileri kendi korumalarını veya devlet kurumları tarafından sertifikalandırılan, işe alınan veya vekili olan çok sayıda binlerce kişiyi silahsızlandırmayı savunmuyor.

İlgili gereksinim para yardımı? Bekar anneler için en iyi kredi türlerinin bir listesi

Obama, katilin ilgili insanların “dayanışma ve güçlendirme”, “zihinlerimizi konuşmak ve sivil haklarımızı savunmak” ve daha da önemlisi, “daha ​​da önemlisi,“ Dans et, şarkı söyle ve canlı. ” Bir “eşcinsel bar” ın “güvenli bir alan” vizyonu paramparça edildi.

“Güvenli alanlar”, örneğin üniversite kampüslerinde, mağdur olan gruplar için – onları “mikroagresyonlardan”, toplumsal onaylamadan veya rahatsızlığı tetikleyen kavramlardan korumak için Amerika’ya yayılıyor. Muhtemelen nabız bu konuda risksizdi. yanı sıra kullanıcılar, Florida Yasası tarafından sarhoş bir kavga tarafından getirilen bir silahtan biraz korunmuşlardı. Alkol servis eden yerler sahte silahsız bölgelerdir. İstatistiksel olarak, bardaki 30 kişi CCW izni olabilir – ancak hepsi savunmasızdı.

Birçok tehditten risksiz değildi. Bulaşıcı hastalıktan değil. Eşcinsel bir gece kulübü, cinsel yolla bulaşan hastalık için bir üreme alanıdır. Ateşten değil. Yüksek sesle müzik, çok sayıda sarhoş insan ve birincil çıkış bloke ile sıkışık bir konumdu. Orlando Belediye Başkanı Friend Dyer’ın “hayal edilemez” adlı bir şeyden değil.

Belediye başkanının fazla hayal gücü yok. Bizi koruması beklenen yetkililer, gerçekten büyük tehditler hakkında derin inkar ediyorlar. Orlando “korkunç” idi. Bununla birlikte, 20. yüzyılda meydana gelen, şu anda Suriye gibi yerlerde meydana gelen ve Orlando silahlı adamın ruh arkadaşları da dahil olmak üzere Amerika’nın yeminli düşmanları tarafından organize ediliyor.

Ve yöneticilerimiz ne yapıyor? Anaokulları, cinselliğin hepsinin (veya pratik olarak) tezahürlerinin benzer şekilde iyi olduğu kavramıyla aşılamaya çalışıyorlar. Ancak eşcinsellerin yeni öğrendiği gibi, çok kültürlülüğün öncelikleri vardır. Atıcının ideolojisi eşcinsel yaşamlardan önce geldi: sadece eşcinsellerin exe olması gerektiğini öğreten radikal ideolojiAncak, yalnız cihatların yargıç, jüri ve cellat gibi davranma sorumluluğuna sahipti.

Soğukta dışarıda oynamanın dikkate değer faydaları

Uyanık yetkililer, özel bir “seçme” listesinde yer almaları halinde, Bahamalar’da bir ev kaçışına uçmalarına izin vermeden önce küçük çocukları son derece müdahaleci taramaya tabi tutarlar. Ancak Orlando atıcı şüpheli davranışlara rağmen geçti. Son yıllarda Suudi Arabistan’a iki gezi yaptı-belki de bir AR-15’in tamamen otomatik bir silaha nasıl dönüştürüleceğini keşfetmek öneriliyor. Tapuyu evine kayınbiraderine ve kardeşine 10 dolara aktardı. İddiaya göre, hükümet onu İslami korku gruplarına ve San Bernardino saldırısına bağlamış olabilecek bilgileri kasten sildi veya göz ardı etti.

Yetkililer, olası suç ortağının yanı sıra muayene edecek mi? Teröristleri kasıtlı olarak veya politik olarak uygun politika ile koruyabilecek yetkililer ne olacak? Federal hükümet, hem cihatçıları hem de ölümcül bulaşıcı hastalıkları barındıran ülkelerden çok sayıda göçmen ithal etmeye devam edecek ve daha sonra onları hızla Amerikan şehirlerine dağıtmaya devam edecek mi?

Obama yönetimi, halkımıza zarar vermek isteyenler için Amerika’da “güvenli alan” üretiyor mu?

Tehditin farkına varan çok daha fazla Amerikalı kendilerini korumak için adımlar atıyor. Eşcinseller silah satın alıyor ve pembe tabancalara üyelik yükseliyor.

Ve beklenen koruyucularımız ne yapıyor? Amerikan Tıp Derneği ve Demokrat politikacılar, NRA’yı ve Orlando için Cumhuriyetçileri suçlayan “silah şiddeti” üzerine federal araştırma çalışması gerektiriyorlar. İthal cihat veya tüberküloz olmayan silahlar “halk sağlığı ve sağlıklı yaşam krizi” dir.

ERS’de daha fazla kanama ve hasarlı Amerikalılar ortaya çıkacak. Bununla birlikte, HIPAA, Obamacare ve şimdi Macra’nın (yeni Medicare “Değer Ödemesi” şeması), doktorların yanı sıra, “eşitsizlikleri” sayarak uyumlu olan hastaneler ve ödeme toplamak için “mermi noktalarını” belgelemektedir. Kepenkli hastanelerin yanı sıra çok daha fazla yanmış doktorumuz var.

Aracınızı çocuklarla tam olarak nasıl temiz tutacağınızla ilgili: Kolay bir rehber

Onlara gerek kalmazdık – eğer Amerikan özgürlüğünü feda etme kavramı (Cihad’ı teşvik etme esnekliği hariç) bizi güvende tuttu.

Jane M. Orient, M.D., lisans derecelerini kimya ve Matematiğini Tucson’daki Arizona Üniversitesi’nden ve 1974’te Columbia Üniversitesi Doktorlar Koleji ve cerrahlardan satın aldı. Memorial Tıbbi Tesisi ve Arizona Üniversitesi bağlı hastaneler ve daha sonra Arizona Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitmen ve Tucson Professionals Yönetim Hastanesi’nde personel doktoru oldu. 1981’in yanı sıra 1989’un yanı sıra Amerikan Doktorlar Derneği’nin (AAPS) genel müdürü olarak hizmet verdiği için solo kişisel yöntemdedir. Şu anda felaket hazırlıklı hekimlerin başkanıdır. PIMA Bölgesi Halk Sağlığı ve Sağlık Komitesi (Arizona) Tıp Derneği. Doktorunuzun yazarı: Ulusal Sağlık Hizmetleri hakkında sağlıklı şüphecilik, ikincisi Sapira’nın sanatının dördüncü baskılarıyla ve Lippincott, Williams & Wilkins tarafından yayınlanan başucu teşhisi bilimi. Okul çocukları için kitaplar yazdı ve Robinson Books tarafından yayınlanan Profesör Klugimkopf’un Yazım Yöntemi ve Kindle Profesör Klugimkopf’un eski moda İngiliz gramer kitapları, neomorts ve moonshine olarak yayınlanan iki roman, 100’den fazla makalede yayınlandı. Tehlike değerlendirmesi, doğal ve teknolojik tehlikeler, hem debabaz olmayanların yanı sıra tıbbi ekonomi ve etik gibi bir dizi konuda bilimsel ve önde gelen literatür. AAPS News, Felaket Hazırlık Doktorları ve sivil savunma perspektiflerinin yanı sıra Amerikan Doktorlar Dergisi’nin yanı sıra cerrahların yönetmenidir.

What’s New

Bu gönderiye bağlantı: Amerika’da Güvenlik: Orlando’dan sonra

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

CıvıldamakPaylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *