Yüzme, tüm ailenin

paylaşımından zevk alabileceği harika bir egzersizdir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

https://apis.google.com/js/plusone.js
Yazların üzerinde olmasına rağmen aileler yerel kapalı havuzlarında, YMCA’larda veya spor salonlarında tüm yıl boyunca yüzmekten zevk alabilirler. Yüzme, herhangi bir bireyin katılabileceği eğlenceli, düşük etkili bir fitness faaliyetidir. Artritten muzdarip olan ve iyi bir işe ihtiyacı olan insanlar için, yüzme müthiş bir seçimdir, bu yüzden sürdürülebilir mayo almayı düşünün.

Yüzme, vücudunuzdaki büyük kasların çoğunluğunu kullanır ve kolay bir yüzme saatte yaklaşık 500 kalori yakar. Güçlü bir yüzme 700 kaloriye kadar yanabilir. Su havadan yaklaşık 800 kat daha yoğundur, bu nedenle her tekme attığınızda kendinizi öne çekin ve suya doğru itin. Yüzme kalorileri patlatır ve çekirdeğinizde, kollarınızda, kalçalarınızda, omuzlarınızda ve kalçalarınızda yağsız kas inşa etmenize yardımcı olur.

Yüzme kalori yakar, kas yapmanıza yardımcı olur ve aynı zamanda vücudunuz için de çok naziktir. Su içine daldırılırken esasen ağırlıksız hale gelirsiniz çünkü su yerçekimini nötralize eder. Bu nedenle, yüzme eklemlerinizde çok naziktir ve diğer popüler sporlara kıyasla yaralanma olasılığınız daha düşüktür.

Bu sonbahar ve kış aylarında ailenizle birlikte yerel kapalı havuzunuza gitmeyi planlıyorsanız, sucul çalışmanızı çok daha keyifli hale getirmeye yardımcı olacak bu temellere sahip olduğunuzdan emin olun. Herkes rahat yüzme takımları giymelidir. Klorun saçlarınız üzerindeki etkileri konusunda endişeliyseniz, bir yüzme kapağı giyin. Ayrıca çocuklar için eğlenceli yüzme kapakları da alabilirsiniz. Çocuklarınız suyun altına dalmayı seviyorsa, zoggs dalış çubuklarını paketlemeyi unutmayın.

Yüzme sonbahar ve kış aylarında bile tüm aile için eğlencelidir. Çocuklarınızla bağ kurabilir ve havuzda birkaç saat geçirmekten düşük etkili bir antrenman yakan bir kalorinin faydalarından zevk alabilirsiniz.

http://www.feedcat.net/js2/button.js?pub=856436&bmode=s125x16&ilng=en&section=

İlgili Postpartum sonsuza kadar

Cascia Talbert, Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan yoğun bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazar, çevrimiçi tüccar ve beş çocuğun annesidir. B.A. ile Tarih ve hukukta ve sağlıklı yazma ve sağlıklı kalma tutkusu, 2007 yılında Sağlıklı Momies dergisine başladı. Sağlıklı Mommies dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık blogu olarak sıralanıyor ve çeşitli sağlık uzmanı yazarları ve anne blogcuları sunuyor. Bayan Talbert, anneler sağlık sorunları ve nasıl sağlıklı kalacakları konusunda iyi eğitilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki çocukluk obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da öne çıkan bir sağlık blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da bulunabilir. Ayrıca Ning’de Sağlıklı Momies Sosyal Ağı’nı işletiyor, Talbert Nutrition LLC’nin baş pazarlama görevlisidir ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Medya Danışma Kurulu’ndadır. Onu Google+’da takip edin.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, bu hikayelerden zevk alabilirsiniz.

Yükleniyor…

var MarketGidDate = yeni tarih (); Document.Write (”);

Bu yazıya bağlantı: yüzme harika bir egzersiz Bütün aile tadını çıkarabilir

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *